Kurs Emaus i Projekt Przebudzenie

W naszej parafii od piątku do niedzieli (30.11-2.12) trwały rekolekcje w dwóch szkołach. W Łąkach kurs Emaus przeżywali dorośli ze wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania modliła się ze wspólnotą Naar z Białegostoku w szkole w Górznie. Bardzo dziękujemy Dyrekcji obydwu szkół za udostępnienie pomieszczeń. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w organizacji tych spotkań.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”30″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]