Intencje mszalne

Dzień godz

Intencje Mszy Świętych  19 październik 2020 – 25 październik 2020

Ofiarodawca
Poniedziałek
19  X 20
7 00 † Marka Lisa J. Szczypek
700 † Wiesława Paziewskiego, Mariannę, Władysława, Stefana, Jana z r. Paziewskich, Zowczaków, Stefanię, Stefana Jankowskich, z r. Jankowskich, Michalaków  
1700 † Janusza Banaszka Tadeusz z rodziną
1700 † Władysława Mikulskiego (4r), Bronisławę Mikulską, Józefę, Adama, Tadeusza Bieńko, Feliksę, Stanisława Czajka  
Wtorek 

20  X 20

700 † Sławomira Domienika, Marię Morawską  
700 † Janinę Soszka, zmarłe i żyjące siostry z KRK Gąsów  
1700 † Janusza Banaszka R. Boś
1700 † Janinę, Onufrego, Mariannę z r. Lisów, Jarzynów, Osiaków, Janinę, Józefa z r. Bożków, Prusińskich, Małeckich, Alicję Ośko, z r. Ośków  
Środa 

21  X 20

7 00 Dz-błag. z racji 18r ur Jakuba Soszki Rodzice
7 00 † ks. Eugeniusza Gaładyka r. Rusaków
17 00 † Józefa Prusińskiego (30dz) po śmierci KRM Gąsów
17 00 † Mariana (11r), Krystynę, Grzegorza Michalców  
17 00 † Barbarę Mucha  
Czwartek 

22  X 20

700 † Markia Lisa r. Banaszków
7 00 † Annę Walenda Bratowa Jadwiga z rodziną
17 00 † Mariannę Osiak (12r), Romana Osiaka, z r. Osiaków, Jakubiaków  
17 00 † Annę Ruta (8r), Stanisława, Władysławę Rutów Rodzina
Piątek 

23 X 20

7 00 † Janusza Zająca Halina Chmielak, Córka chrzestna Urszula z rodziną
7 00 † Janinę Soszka r. Warownych, Owczarczyków, Wojdygów
  17 00 † Józefę, Wojciecha Trzpilów, Helenę, Stanisława Owczarczyków, Janinę, Stanisława Wojdów  
  1700 † Bronisławę (29r), Stanisława z r. Talarków, Magdalenę Gąbka  
Sobota 

24  X 20

700 † Juliannę (33r), Jana, Józefę, Stanisława Latuszków, Józefę, Wojciecha Muchów  
700 † Jana (7r), Roberta, Stefanię, Stanisława, Zdzisława z r. Talarków, Jana, Mariannę z r. Ochniów, Edwarda Błażejczyka, Mieczysława Kosyrę  
700 † Stanisława, Mariana, Jadwigę, Jana, Helenę z r. Mańkowskich, Zofię, Adama, Czesława z r. Pieniążków, Reginę, Piotra, Andrzeja z r. Gęburów, Jana Bartaka  
1700 Dz-błag. w int. Julii Kwiatkowskiej o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny  
NIEDZIELA 

25  X 20

8 00 † Janinę (11r), Józefa Bożek, Juliannę, Antoniego, Edwarda, Zenona Lubackich, Tadeusza , Sebastiana Stoń, Alicję Ośko, Janinę Lis  
8 00 Za żywych i zmarłych braci z KRM z Gąsowa, zelator Jan Lis Jan Lis
10 00 Dz-błag. w 65r ur Sławomira Piesio  
10 00 † Jana Zająca (6r), Władysława, Zofię, Ryszarda z r. Zająców, Leonarda, Helenę Osiaków, Andrzeja Trzmiela  
12 00 Wypominkowa  
12 00 D-błag. w 18r ur Kornelii Zuchniak  
14 00 Ślub: Emilia Dynek-Kowalczyk – Jarosław Kowalczyk  
17 00 † Janusza Ocepa  
17 00 † Sylwestra, Tadeusza Zająców  
1700 Dz-błag 25 r. ślubu Urszuli i Witolda Ściślaków