Prace remontowe

Prace remontowe przewidziane na ten rok powoli zmierzają ku końcowi.

W ostatnim czasie zostało pomalowane wnętrze kościoła. Oraz jeden boczny ołtarz. Drugi jest wciąż w trakcie odnawiania. Nie tak dawno udało się wymienić mikrofony na nowe oraz zamontowano zewnętrzne głośniki. Dzięki ofiarności parafian możliwa była dalsza modernizacja nagłośnienia- wymieniono wzmacniacz oraz wszystkie głośniki wewnątrz. Odnowiono również kinkiety.

Nie posiadamy jeszcze dobrej jakości mikrofonów bezprzewodowych . Malowanie prezbiterium również musi zaczekać.

Bóg zapłać wszystkim za zaangażowanie, pomoc w pracach porządkowych oraz ofiary materialne.

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”29″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]