Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
13 NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2022 r.

 

  1. Dzisiaj 13 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Przeżywając uroczystość odpustową, wpatrzeni w postać św. Jana Chrzciciela patrona naszej wspólnoty parafialnej, prośmy, Boga aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy. Suma odpustowa o godz. 12.00.Po Mszy Świętej przed kościołem zapraszamy serdecznie  wszystkich na żurek i grochówkę.

 

  1. W środę 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

  1. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa w piątek po Mszy Świętej wieczorowej spowiedź od godz. 16.30. W sobotę nabożeństwo po Mszy Świętej porannej w niedziele po Sumie.W niedzielę także procesja z racji pierwszej niedzieli miesiąca, oraz osobista adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy Świętej wieczorowej.

  2. Drugiego lipca Diecezjalny Dzień Chorego w Kodniu.

 

  1. W sobotę 2 lipca o godz. 9.00, konferencja i spisanie aktów chrztu dzieci, które w lipcu przyjmą sakrament Chrztu Świętego.

 

  1. W przyszłą niedzielę 3 lipca odpust w kaplicy w Łąkach, oraz poświecenie nowej kamiennej Suma odpustowa o godz. o godz. 12.00. Bardzo serdecznie dziękuję panu Januszowi Kurachowi za wykonanie oświetlenia groty Bóg zapłać. W związku z odpustem w Łąkach. Msza Święta w przyszłą  niedzielę  w kaplicy w Wólce Ostr. o godz. 9.00.