Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
15 NIEDZIELA ZWYKŁA 
17.07.2024

 1. Dzisiaj 15 Niedziela Zwykła. Jesteśmy nieustannie posyłani przez Pana, aby głosić Królestwo Boże, aby świadczyć, że Pan jest i działa pośród nas. Tę misję realizujemy przez codzienną wierność Ewangelii, oraz udział w niedzielnej Eucharystii także podczas wakacyjnych wojaży.

 2. We wtorek Wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel. W środę o 19.00. spotkanie grupy A.A ,,Przyszłość’’

 3. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia Świętego Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów. Ofiarami złożonymi przy okazji poświecenia pojazdów włączamy się i wspieramy akcję 1 grosz za kilometr na środki transportu dla misjonarzy.

 4. Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie zaprasza wszystkich pragnących wyruszyć na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie nr. 4, na spotkanie, które odbędzie się 21 lipca w niedzielę o godz. 16.00. w auli Katolickiego Liceum w Garwolinie. W związku ze zbliżającą się pielgrzymką przy wyjściu z kościoła są wyłożone modlitwy pielgrzyma oraz duchowe intencje.

 5. Msza Święta na ,,Nowym Cmentarzu’’ w intencji naszych bliskich zmarłych w niedzielę 28 lipca o godz. 10.00.

 6. Przypominamy że w lipcu kancelaria parafialna czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie.

 7. Serdecznie dziękuję za ofiary na remont starej plebanii oraz posadzki w kościele. Ofiara bezimienna z Górzna 100 zł. i 1000 zł z Kolonii Samorządki. Bóg zapłać.

 8. Do domu Ojca w minionym tygodniu odeszli: Wanda Trzpil z Wólki Ostrożeńskiej i Danuta Szpicka z Piasków. Wieczny odpoczynek…

 9.  
  1.  
  1.  
 1.