Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 NIEDZIELA ZWYKŁA  27.09.2020 r.

 

  1. Dzisiejsza niedziela w Kościele w szczególny sposób poświęcona jest migrantom i uchodźcom. Prośmy Bożą Opatrzność, aby dzięki pomocy dobrych ludzi znaleźli dla siebie bezpieczne miejsce.

  2. O godz. 12.00. dzisiaj Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach, przed Mszą św. różaniec wypominkowy z czytaniem kartek wypominkowych.

  3. We wtorek święto Świętych Archaniołów; Michała, Gabriela i Rafała, o godz. 19.00. spotkanie W.P.O. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Korzystajmy z ich pośrednictwa, prośmy o pomoc, zwłaszcza w trudnych sprawach, kiedy zaczyna brakować nam nadziei.

  4. W tym tyg. pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa w połączeniu z nabożeństwem różańcowym w niedzielę po sumie procesja – ostatnia przed okresem zimowym.

  5. W najbliższy czwartek rozpoczyna się październik- miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00. w niedziele po sumie.

  6. Katechezy chrzcielne w naszej parafii będą wygłoszone w niedzielę 11,18, 25 października po Mszy św. o godz. 10.00. w sali parafialnej przy kancelarii.

  7. W sobotę 3 października o 9.00 zbiórka ministrantów.

  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.00 pobłogosławienie różańców dla dzieci z klas III, które przygotowują się do I Komunii św.

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie na najpiękniejszy własnoręcznie wykonany różaniec. Prace przynosimy podpisane do zakrystii do 11 października.