Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 
21.04.2024

  1. Dzisiejsza niedziela ,,Dobrego Pasterza’’ to Światowy Dzień Modlitwy o Powołania rozpoczynający Tydzień Modlitwy o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. O godz. 12.00. dzisiaj w kaplicy w Wólce Ostrożeńskiej suma odpustowa.

  2. Jutro o godz. 17.00. Ks. Biskup Kazimierz Gurda udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Otoczmy nasza modlitwą młodzież, która jutro ten sakrament przyjmie.

  3. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha bp. Męczennika głównego patrona Polski. W naszym codziennym zabieganiu postarajmy się znaleźć chwilę czasu na modlitwę w intencji Naszej Umiłowanej Ojczyzny. O godz. 19.00. spotkanie W.P.O.  Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie zaprasza także we wtorek na Mszę Świętą i modlitwę o uzdrowienie. Rozpoczęcie spotkania o godz. 17.30.

  1. W środę o 19.00. spotkanie grupy A.A. ,,Przyszłość’’

  1. W czwartek Święto Św. Marka Ewangelisty.

  2. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Msza Święta za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. O godz. 11.15. Modlitwa wypominkowa z czytaniem kartek wypominkowych. Po Mszy Świętej o godz. 12.00. spotkanie dzieci i rodziców kl II w ramach trzyletniego przygotowania do I Komunii Świętej.

    1.  
  1.