Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA  17.01. 2021r.

  1. Trwa okres zwykły w liturgii Kościoła. Chrystus wzywa nas, abyśmy przez realizację powołania, wypełnianie codziennych obowiązków dawali o Nim świadectwo, żeby inni, także mogli Go odnaleźć.

  2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem ,,Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc’’ Niech będzie to czas modlitwy, abyśmy potrafili być znakiem jedności w dzisiejszym świecie.

  3. We wtorek o 19.00 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.

  4. W czwartek 21 stycznia Dzień Babci a w piątek 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadkach. Niech dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej miłości i wdzięczności wobec Nich.

  5. Msza Święta za zmarłych o imionach Henryka i Henryk w przyszłą niedziele o godz. 12.00

  6. Również w przyszłą niedzielę w kościele po Mszy Świętej o godz. 12.00. spotkanie rodziców dzieci klas III w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

  7. W związku z Listem Ks. Bp. na dzisiejsza niedziele zapowiadane sprawozdanie z życia naszej parafii za rok 2020 i plany na rok 2021. Będą przedstawione w przyszłą niedzielę.

  8. Ponieważ zostają utrzymane ograniczenia dotyczące  pandemii, na ten moment wizytę duszpasterską  jeszcze wstrzymujemy, przekładając ją na późniejszy czas.

  9. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00. zapraszam zelatorów i zelatorki Kół Żywego Różańca na spotkanie. Spotkanie w Sali Parafialnej.

 

  1. Zachęcamy do wcześniejszego zamawiania intencji z racji 18-tych urodzin, jubileuszów urodzin czy rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa. Zamawiając te intencje odpowiednio wcześniej, można zarezerwować dogodny dzień i godzinę. Kalendarz na 2022 r. jest już dostępny.