Ogłoszenia

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE XXIV NIEDZIELA ZWYKLA 2019.09.15.r.

                                                                                                                           

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców. Trwajmy w osobistej i wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny. Na szczególna modlitwę w tych intencjach zapraszamy w święto św. Stanisława Kostki w środę 18 września na godz. 17.00.  Dzień dzisiejszy to także dzień modlitwy w intencji środków masowego przekazu. Przy tej okazji zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich. W przyszłą sobotę święto św. Mateusza Apostoła. W Siedlcach 21 Forum Nauczycieli Rodziców i wychowawców. Również w Siedlcach w dniach 20 -22 września Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej.

  2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w możliwy dla siebie sposób włączyli się w ogólnopolska akcję ,,Polska pod Krzyżem’’ Bóg zapłać.

  3. Katechezy dla rodziców i chrzestnych w naszej parafii będą przeprowadzone w niedziele 22 września, 6 października i 13 października po Mszy św. o10.00 w salce parafialnej.

  4. Zbiórka ministrantów w sobotę 21 września o 10.00

  5. Zebranie z rodzicami dzieci do I Komunii św. w niedzielę 22 września po Mszy św. o 10.00