Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019.05. 19.

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna, trwamy w radości ze Zmartwychwstania Chrystusa wraz z Maryją gromadząc się na nabożeństwach majowych, na które zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej w soboty po Mszy św. porannej w niedziele po sumie.

  2. We wtorek spotkanie Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Na 28 maja na godz.19.00. Wspólnota zaprasza wszystkich chętnych na otwarte spotkanie i konferencje ks. prof. Waldemara Chrostowskiego na temat ,,Właściwego rozumienia i rozkochania się w Słowie Bożym’’.

  3. W piątek Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

  4. W przyszłą niedzielę 26 maja o godz.10.00. Rocznica I Komunii św. Dzieci gromadzą się przed kościołem o godz. 9. 30. Spowiedż dzieci rocznicowych i rodziców przez cały tydzień oraz w sobotę 25 maja od godz. 9.00. do 10.15. Próba dzieci przed I rocznicą komunii św. w czwatek po Mszy św. wieczorowej.

  5. Również 25 maja o godz. 10.30. egzamin dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do I komunii św. Dzieci zapraszamy razem z rodzicami.

  6. W niedzielę 26 maja po mszy św. o godz. 12.00. spotkanie z młodzieżą która przygotowuje się do bierzmowania w przyszłym roku.

  7. Msza św. i różaniec wypominkowy z czytaniem kartek wypominkowych w przyszłą niedzielę o godz. 12.00

  8. W miniony poniedziałek ks. Bp Piotr udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Dziękuje za bardzo dojrzałą postawę i przeżycie przez młodzież tego sakramentu. Dziękuję także, Mariuszowi za przygotowanie młodzieży i całej uroczystości. Dziękuje również za dar ołtarza którym jest kapa do odprawiania nabożeństw w kolorach maryjnych.