Dzień skupienia połączony z akcją „Polska pod Krzyżem”

14 września w łączności ze wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca przeżywaliśmy  dzień skupienia połączony  z akcją modlitewną „Polska pod Krzyżem”. O godzinie 15stej  rozpoczęliśmy Drogę Krzyżową ulicami Wólki Ostrożeńskiej. Było to wielkie przeżycie, dlatego że wszyscy, którzy wzięli w nim udział, uczynili to w otwartości na obecność Bożą. Aby przypomnieć Polsce o krzyżu, o Chrystusie, o korzeniach naszej wiary, naszej historii i zaprosić ludzi do prawdziwego, żywego, głębokiego przeżywania swojej wiary. Do tego, by wiara stała się ważnym punktem odniesienia w naszym życiu. Naszą akcje modlitewną zakończyliśmy wieczorną Eucharystią, której przewodniczył ks Paweł Wysokiński.

[ngg src=”galleries” ids=”58″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]