Pielgrzymka do Loretto w Białym Tygodniu

W sobotę 22 czerwca zakończyliśmy Biały Tydzień. Tego dnia pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto k. Wyszkowa. O godzinie 10.00 uczestniczyliśmy w Eucharystii. Po Mszy św. zawierzyliśmy się Matce Bożej. Mieliśmy możliwość zwiedzenia sanktuarium i zapoznania się z jego ciekawą historią. Na zakończenie naszą oazą stała się stołówka i kawiarenka z pysznym ciastem i lodami. Dziękuję wszystkim za wspólne pielgrzymowanie.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]