Koczowisko 2019

Nasi ministranci w sobotę 1 czerwca uczestniczyli w Koczowisku Ministranckim w Nowym Opolu. Zmierzyli się w turnieju piłkarskim z drużynami z całej diecezji a także wzięli udział w konkursie wiedzy liturgicznej. Organizatorzy zapewnili również inne ciekawe atrakcje. Dziękujemy za pomoc rodzicom, którzy podjęli się opieki nad ministrantami podczas tego wydarzenia.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”46″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]