Życzenia Wielkanocne

Błogosławiona radość pustego grobu staje  się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym . Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją i pokojem.  Niech utwierdza wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywda i zranionych grzechem. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen radości oraz wzajemnej życzliwości.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”45″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]