Runda wiosenna Ligii Ministranckiej

Nasi ministranci wzięli udział w drugim turnieju tegorocznej Ligii Ministrantów. W kategorii junior pomimo wysokiej ambicji nie udało się odnieść sukcesów. Jednak najmłodsi zawodnicy prawdopodobnie po podliczeniu bilansu bramek przejdą do turnieju finałowego w Siedlcach. Czekamy na oficjalne wyniki.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”43″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]